Podejrzewasz u swojego faceta zdradę… bo zaczyna coś kręcić…, inny niż zwykle ma ton głosu…, widzisz nagły i szybki odruch jego ciała…, nieracjonalne reakcje…, słyszysz inny styl jego odpowiedzi… Wyraźnie coś jest nie tak.

Zaczynasz go kontrolować. Wyczulasz się na każdy jego ruch. Zapominasz o otaczającym Cię świecie, bo wciąż patrzysz tylko w jeden punkt – w niego. Tracisz pomału koncentrację. Twoja świadomość ucieka w przestrzeń, rozwarstwia się. Nie możesz skupić uwagi na innych sprawach. A nawet przestajesz pomału dostrzegać wydarzenia, w które jesteś wkręcona przez własny Los.

A on tą Twoją zmianę zachowania nie tylko obserwuje, ale wręcz czuje się osaczony przez Ciebie. Zaczyna dusić się. Jest spięty w związku. Pomału odsuwa się, aby złapać oddech. Ucieka w końcu, zostawiając po sobie ruinę Twojej psychiki.

To tak w wielkim skrócie.

Co więc zrobić, kiedy pojawia się podejrzenie zdrady, a o dowody jest trudno? Jak poradzić sobie ze zdradą?

Odsuń się mentalnie i emocjonalnie o krok od faceta. Zostaw go na chwilę samemu sobie. Świadomość skup (ściągnij) do siebie. Poczuj centrum uwagi wewnątrz ciała. I tak ją utrzymuj. Zajmij się swoimi zadaniami. Wyjedź na wycieczkę w pojedynkę. Nie pytaj się go o nic. Mów tylko o sobie. Śmiej się kokieteryjnie do jego oczu.

Wciągnij spory łyk powietrza i pomału wypuść go w Kosmos, czując się jaśniejącą i promieniującą Gwiazdą. Wyobraź sobie, że jesteś Królową Kosmosu, Boginią Wszechświata. Poczuj to. Nie bój się.

Możesz być kim tylko zechcesz. Pamiętaj: kim tylko zechcesz.

To od Ciebie zależy, kim się w tym momencie czujesz. Czy masz odczucia, jakie ma pracownik – czy jakie ma właścicielka korporacji, czy czujesz się biedną istotą – czy bogatą i na wszystko Cię stać – bez względu na bieżącą sytuację, ona nie ma znaczenia w procesie kreacji.

Tym kim się czujesz – taką będziesz doświadczać historię, która będzie potwierdzać Twoje „czucie się”.

I tak trzymaj. Facet zauważy zmianę. Zaintrygujesz go. Jego uwaga skupi się na Tobie. Zacznie doszukiwać się tajemnicy. Twoja wyzwolona strona zaimponuje mu. Ogarnie go strach przed utratą czegoś innego, ciekawego i nieodgadnionego. Będzie za Tobą ciągnął swoim wewnętrznym wzrokiem.

Wyleczenie

Jeżeli Twój facet zakończy i zamknie skok w bok, to znaczy, że warto swoje emocje inwestować w niego. Nie wyskakuj jednak ze swojej nowej i lepszej roli. Utrzymuj ją.

Jeżeli zaś będzie wisiał wciąż w zdradzie, to Ty zakończ i zamknij związek z nim. Szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy dla nie pasującego do Twojej częstotliwości gościa.

Mnóstwo możliwości istnieje wciąż na spotkanie się dwóch gwiazd – spójrz w niebo nocą. Jak wiele jest gwiazd na czystym niebie… Jedynie chmury musisz zdmuchnąć…

Poczuj się, ale to bardzo dokładnie i wyraziście, taką osobowością, jaką chciałabyś, aby miał Twój mężczyzna. Poczuj się taką. I tak się zachowuj, jak się czujesz. Miej takie reakcje, jakie ma osobowość, w którą weszłaś. Zmień stare nawyki na nowe wg wzoru nowej osobowości. Wciąż pamiętaj, kim teraz jesteś.

Twój własny Wszechświat jest Twoim Lustrem. Odpowie Ci tym samym. Postaraj się nie zapominać: każde Twoje uczucie, każda intencja, każdy czyn odbije się w Lustrze i wróci do Ciebie. Kiedy o tym już wiesz, łatwo Ci będzie to Prawo obserwować u siebie i innych, a tym samym nabierzesz pełnej świadomości w swoim działaniu.

Spokój i cisza niech Cię otulą. Milczenie niech będzie Twoim drogowskazem.

Autorką tekstu jest Małgorzata Pułaska

Sprawdź też: Manipulacja w związku. 7 oznak, że Twoja druga połówka Tobą manipuluje.