Zostań autorem

Opublikuj swój artykuł na „Rośnij w Siłę”!

Dlaczego warto dołączyć do autorów ?

„Rośnij w siłę” to społeczność zaangażowana w pomaganie i poprawę wszystkich aspektów życia naszych czytelników. Twoja praca przyczyni się do wypełnienia tej misji. Dostarczamy solidną porcję praktycznych, porad, informacji, źródeł i motywacji, która pomaga naszym czytelnikom w pełni zrealizować drzemiący w nich potencjał.

Znajdź widownie dla swojej pracy

Jak tylko Twój artykuł zostanie opublikowany, będziemy pracować nad jego promocją i dystrybucją w social media, aby zapewnić, że dotrze do możliwie szerokiego grona odbiorów. Twój artykuł będzie dostępny i wyróżniony na stronie głównej rosnijwsile.pl oraz promowany na naszych kanałach społecznościowych.

Buduj swoją markę osobistą

Wielu naszych autorów wykorzystuje swoją ekspozycję na rosnijwsile.pl, aby promować swoją markę osobistą i swoją pracę. Masz możliwość napisania krótkiej biografii, która będzie dostępna pod artykułem, możesz w niej zawrzeć link do swojej strony WWW oraz linki do Twoich kanałów socialmedia.

Wnoś wartość i działaj kiedy chcesz

Jako gościnny autor jesteś szefem. Możesz pisać kiedy masz wenę i nie masz narzuconych limitów czasowych do kiedy powinieneś skończy swój artykuł.

Możesz też zostać regularnym autorem

Wybrani gościnni autorzy mają możliwość otrzymania wynagrodzenia za swoją pracę, stając się regularnymi współpracownikami. Jeśli po kilku gościnnych artykułach (przeważnie 3-5) uznamy, że świetnie sprawdzasz się w swojej roli autora i wnosisz dużą wartość merytoryczną swoimi tekstami skontaktujemy się z Tobą z zaproszeniem, abyś dołączył do naszego zespołu.

Zasady zgłaszania artykułów do publikacji

Rekomendowana długość artykułu 600-1000 słów

Temat musi być bezpośrednio związany z rozwojem osobistym. Naszym głównym celem jest wykorzystanie pełnego potencjału każdego z nas. Jesteśmy szczególnie zainteresowani tematami dotyczącymi samodoskonalenia, zdrowia, dobrego samopoczucia, sukcesu, motywacji, inspiracji, związków międzyludzkich lub przedsiębiorczości.

Ton naszych artykułów jest pozytywny, energetyczny i pewny siebie z naciskiem na praktyczne rady, wskazówki i rozwiązania. Sugerujemy zapoznanie się z publikowanymi przez nas treściami, aby uzyskać lepsze spojrzenie na styl w jakim piszemy.

Swoimi artykułami dostarcz czytelnikom jasne rady i lepsze sposoby działania, które wyznaczą kierunek, w którym powinni Twoim zdaniem podążyć.

Używaj nagłówków, podtytułów lub list, aby uporządkować swoje myśli i ułatwić czytelnikom odbiór.

Dołączaj fakty, wyniki badań, źródła lub osobiste anegdoty, aby potwierdzić i uzasadnić swoje spostrzeżenia, informacje i argumenty. W razie potrzeby możesz podawać linki do zewnętrznych źródeł informacji.

Twój artykuł powinien być orygianlny i różnić się od tych już opublikowanych na rosnijwsile.pl

Jak można przesłać artykuł?

Wyślij swój artykuł wraz z Twoim krótkim bio na adres email kontakt@rosnijwsile.pl

Jeżeli Twój artykuł zostanie wybrany do publikacji skontaktujemy się z Tobą

Pisz i zainspiruj wiele osób do realizacji swoich marzeń.