Masz w sobie ukrytą moc! A wszechświat Cię wspiera. Szczęście, sukces i poczucie bezpieczeństwa zależą od zdolności dostrajania się do wibracji miłości wszechświata…

Gabrielle Bernstein jest autorką bestsellerów „New York Timesa”. Filmy Gabrielle cieszą się ogromną popularnością na YouTube, uznano ją za jedną z najbardziej inspirujących osób w takich serwisach jak Mashable i Twitter, a „Forbes” umieścił ją na liście „20 najbardziej wyróżniających się kobiet”. A jako „aktywistka duchowa” prowadziła z Deepakiem Choprą największą medytację grupową, która trafiła do Księgi rekordów Guinnessa.

Jak mówi sama Gabrielle Bernstein: “Moją misją w tym życiu jest przebudzenie jak największej liczby ludzi do ich mocy, aby mogli działać z miłością. Moim zadaniem jest otworzyć cię na twój najwyższy potencjał, dzięki któremu twoja radość będzie służyła temu światu. Jestem głęboko oddana przebudzaniu innych ludzi do ich prawdziwego celu, jakim jest bycie miłością i szerzenie miłości. Od tego zależy nasze życie”.

W swojej najsłynniejszej książce Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda Gabrielle Bernstein uczy nas, jak zamieniać lęk w wiarę, aby doświadczać spełnionego życia.

Oto najlepsze cytaty Gabrielle Bernstein. Otwórz się na miłość, uwierz w swoją moc i zaufaj, że siła Wszechświata jest po twojej stronie!

„Pozostań otwarty na nowe idee, zachowaj cierpliwość i zaufaj – Wszechświat cię wspiera”. – Gabrielle Bernstein

Wszechświat Cię wspiera. Najlepsze cytaty Gabrielle Bernstein

“Otrzymujemy cuda, gdy oddajemy się mocy wszechświata”.

“To twoja obecność jest twoją mocą”.

“Radość jest naszym przyrodzonym prawem. Jedyne, co ją blokuje, to nasze oddzielenie od miłości”.

“Gdy wybieramy wszechświat na swojego nauczyciela, możemy patrzeć oczami miłości”.

“Suficki poeta Rumi napisał: „Rana jest miejscem, przez które światło wnika w ciebie”. Zaufaj – twoje rany są zgodne z planem Wszechświata. Zostały doskonale przemyślane i pojawiły się po to, abyś mógł potraktować je z miłością i przypomnieć sobie o swoim wewnętrznym świetle. Niezależnie od tego, w jak trudnej znajdujesz się obecnie sytuacji, poświęć chwilę, aby ją teraz uhonorować”.

„Główna przyczyna naszego nieszczęścia jest zaskakująco prosta: stawiamy opór szczęściu.”.

„Aby się wyzwolić, musimy uznać swój opór”.

“Jesteś jednością z wszechświatem”

“Aby w pełni otworzyć się na miłość Wszechświata, musisz zauważyć swój opór i zrezygnować z dawnego sposobu myślenia, na którym opierałeś swoje poczucie bezpieczeństwa”.

“W każdej sytuacji masz dwie możliwości. Do ciebie należy decyzja, czy będziesz się uczyć poprzez lęk, czy też przez miłość”.

“Gdy znajdziesz się w ciemnościach, zapal światło”.

„Zauważam, że nie jestem dostrojony do swojej mocy. Zamiast tego wybieram teraz spokój”.

“Nie jesteśmy odpowiedzialni za to, co widzą nasze oczy, ale jesteśmy odpowiedzialni za to, jak to postrzegamy”.


“Zacznij zwracać uwagę na to, jak odłączasz się od Wszechświata poprzez swoje myśli, słowa i energię”.

“Pozwól swoim wizjom poprowadzić cię w podróż ku nowemu sposobowi postrzegania świata”.

“Nie usiłuj przyspieszać swojego duchowego rozwoju – ciesz się nim. Najważniejsza jest podróż, a nie cel”.

“Dziękuję ci, Wszechświecie, że pomagasz mi ujrzeć w tej przeszkodzie okazję do rozwoju. Pozwalam się prowadzić i odpuszczam”.

“Nadzieja jest energią, która niesie nas, gdy tracimy wiarę. To ona przypomina nam o potędze miłości i wskazuje nam drogę ku najwyższemu dobru”.

“Zdaję sobie sprawę, że dokonałem niewłaściwego wyboru, wybaczam sobie tę myśl i podejmuję nową decyzję. Wybieram miłość”.

“Nie jesteś skazany na ból. Twoim celem jest odczuwanie radości. Twoim przeznaczeniem jest życie w lekkości. Twoim celem jest poddanie się miłości Wszechświata, dzięki czemu będziesz mógł wieść szczęśliwe życie”.

“Uznaj miłość za swój cel, a w jednej chwili twój świat diametralnie się zmieni”.

“Pokłoń się traumie, bólowi oraz lękowi i wiedz, że spokój miłości zawsze jaśnieje w twoim wnętrzu. Bez względu na to, czego doświadczasz w tym życiu, ta prawda nigdy się nie zmieni. Spokój miłości nigdy cię nie opuści”.

„Dziękuję ci, Wszechświecie, że przekształcasz moje ograniczenia i wątpliwości w możliwości twórcze”.

“Zamiast obsesyjnie skupiać się na rezultacie, koncentruj się na tym, jak chcesz się czuć”.

“Cuda są naturalne. Pozwól Wszechświatowi cię wspierać”.

“Pielęgnując dobrą energią i moc, stajesz się magnesem dla cudów”.

“Ciemność nie może współistnieć ze światłem. Nadszedł czas, abyś zapalił swoje wewnętrzne światło i pozwolił mu świecić tak jasno, że będziesz mógł w pełni otworzyć się na połączenie z Wszechświatem i je uhonorować”.

“Utrzymująca się w tobie ciemność stawia opór szczęściu”.

“Zamiast skupiać się na tym, co chcesz „dostać”, koncentruj się na tym, jak chcesz się czuć, a umożliwisz Wszechświatowi zaangażowanie się w proces współtworzenia”.

“Wszechświat zawsze spiskuje na twoją korzyść, aby doprowadzić cię do tego, co służy twojemu najwyższemu dobru – jeśli tylko się na to otworzysz”.

“Medytacja i modlitwa otwierają na moc Wszechświata”.

“Lęk pojawia się, gdy nie polegasz na Wszechświecie”.

“Projekcje wywołują postrzeganie. Uświadom sobie, jakie oparte na lęku opowieści wyświetlasz na swoim wewnętrznym ekranie”.

“Pozwól prowadzić się Wszechświatowi, a zaskoczą cię związane z tym cuda”.

“Zjawiska synchroniczności, wskazówki, uzdrowienie i dostatek zawsze są dla nas dostępne. Jedyne, co musimy zrobić, to dostroić się do mocy Wszechświata, aby uzyskać kontakt z tym przepływem wspierającej, kochającej energii. Gdy dostrajamy się do niej, nasze życie staje się szczęśliwym snem”.

“W chwili gdy postanawiasz odłączyć się od kochającej obecności Wszechświata, tracisz poczucie bezpieczeństwa oraz dostęp do wskazówek. Gdy zaś dostrajasz się do miłości i przestajesz polegać na własnej sile, otrzymujesz wyraźne wytyczne. Obecność miłości zawsze odsuwa lęk.

“Łączenie się z energią Wszechświata przypomina cudowny taniec, w którym tak bardzo ufasz partnerowi, że po prostu poddajesz się jego prowadzeniu w rytm muzyki. Tańcz więc z energią Wszechświata, a twoje życie zacznie się układać, pojawią się twórcze rozwiązania, doświadczysz wolności i niesamowitych zjawisk synchroniczności”.

“Widzisz świat, który tworzysz, ale nie postrzegasz siebie jako twórcy”.

“Mocą swoich intencji możesz w jednej chwili przekształcić swoją energię. Pamiętaj, że twoje intencje tworzą twoją rzeczywistość”.

“Wszechświat zawsze reaguje na energię twoich przekonań”.

“Musisz być gotów porzucić stare wzorce i przyjąć nową postawę”.

“Tworzysz to, na czym się koncentrujesz – bez względu na to, czy jest to coś pozytywnego, czy negatywnego”.

“Wszechświat przypomina szkołę, a gdy z radością otwieramy się na naukę, nasze życie staje się naprawdę wspaniałe”.

“Świat jest twoją szkołą, a inni ludzie twoimi zadaniami. Wszystkie doświadczenia, które oglądasz na ekranie swojego życia, możesz wykorzystać do dalszej nauki i spojrzeć na nie z perspektywy miłości albo lęku”.

“W każdej sytuacji możemy na swojego nauczyciela wybrać lęk lub otworzyć się na pełne miłości wskazówki Wszechświata”.

“Gdy wybieramy wszechświat na swojego nauczyciela, możemy patrzeć oczami miłości”.
“Dostrajając się do Wszechświata, urzeczywistniamy miłość, a dostrajając się do lęku, tworzymy chaos. Zawsze urzeczywistniamy miłość albo lęk. To do nas należy decyzja, jak chcemy kształtować swoją rzeczywistość”.

“Zmiana w postrzeganiu pozwala nam zrozumieć, że nasz świat zewnętrzny jest projekcją świata, który tworzymy w swoim umyśle. Innymi słowy: problem nie istnieje na zewnątrz, ale w naszym wnętrzu”.

“W każdej chwili, bez względu na to, jak wielki ogarnął cię lęk, możesz wybrać miłość. Zawsze możesz dokonać tego wyboru”.

“Święta chwila jest wtedy, gdy powierzasz swój lęk Wszechświatowi i przyjmujesz perspektywę miłości”.

“Nasze szczęście zależy od tego, jak szybko potrafimy powierzyć swój lęk miłości”.

“Za każdym razem gdy zauważysz, że utknąłeś w jakiejś opowieści opartej na lęku, wypowiedz modlitwę: „Dziękuję ci, Wszechświecie, że pomagasz mi spojrzeć na ten lęk oczami miłości””.

“Gdy skupiasz się na miłości i radości, jesteś otwarty na przyjęcie cudów”.

“To nie unikanie lęku jest cudem, lecz to, że potrafimy szybko powrócić do miłości”.

“Wszechświat zawsze reaguje na energię twoich przekonań”.

“Gdy wytrwale poddajesz się swojemu najwyższemu dobru, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz”.

“Nasza energia komunikuje Wszechświatowi, czego chcemy doświadczać, a on zawsze nas w tym wspiera. Jeśli jesteś dostrojony do opartych na lęku przekonań, twoje przeżycia również będą pełne lęku. Gdy jednak nauczysz się wybierać miłość, zaczniesz doświadczać życia z perspektywy miłości. To nie twoje przeżycia się zmienią, ale twój sposób doświadczania”.

“Gdy postanawiamy patrzeć na świat z miłością, jesteśmy w stanie całkowicie odmienić sposób, w jaki doświadczamy swoje życie. Zrozumienie tej prawdy może zaoszczędzić nam wielu lat dramatów i cierpienia”.

“Otwórz swoje serce i umysł na nowy sposób postrzegania. Pozwól sobie na poddanie się przepływowi miłości, która zawsze cię prowadzi. Co najważniejsze, przyznaj sobie prawo do szczęścia. Masz prawo się rozwijać, błyszczeć i odnosić sukcesy. Ofiaruj sobie dar otwarcia umysłu na świat, który istnieje poza twoimi dotychczasowymi przekonaniami. Świat nieskończonych możliwości. Świat miłości”.

“Wybierz miłość na swojego nauczyciela. Powiedz sobie, że wolisz się uczyć poprzez miłość”.

“Dostrajaj swoje myśli do miłości. Wszechświat zawsze reaguje na energię twoich przekonań”.

“Gdy stawiasz czoła obecnym wyzwaniom, uwalniasz się od przeszłości”.

“To ty śnisz swój sen. Wyobraź sobie świat takim, jakim chcesz go widzieć”.

“Przestań myśleć o czasie i przyjmij cud chwili obecnej”.

“Powierz swoje cele Wszechświatowi i pozwól prowadzić się swojej wierze”.

“Każdego dnia staraj się zachować połączenie z Wszechświatem. Dostrajaj się do pozytywnych rezultatów, zamiast oczekiwać negatywnych. Módl się, gdy pojawią się wątpliwości, i medytuj, aby pogłębić kontakt z miłością. Za każdym razem gdy znajdziesz się w jakiejś konfliktowej sytuacji, postanów, że poszukasz twórczych rozwiązań”.

„Gdy pozwolisz, aby Wszechświat cię prowadził i uzdrawiał, ogarnie cię głęboki spokój. Żyjąc w łasce i miłości, zaczniesz odczuwać przepływającą przez ciebie energię. Słowa same będą się pojawiać, gdy ich tobie zabraknie. Dostaniesz siły, gdy będziesz ich potrzebował. Doświadczysz szczęśliwych zbiegów okoliczności i wsparcia, gdy się zagubisz. Będziesz się czuł bezpiecznie nawet w niepewnych sytuacjach”.

Uwierz, że Wszechświat się tobą opiekuje.

Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda. - Gabrielle Bernstein
Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda. – Gabrielle Bernstein

Książka Gabrielle Bernstein Wszechświat Cię Wspiera dostarcza wskazówek, jak usunąć blokady na drodze do tego, czego każdy z nas najbardziej pragnie: szczęścia, bezpieczeństwa i jasnego kierunku.

Wykorzystaj swoją energię i prawdziwą moc, aby znaleźć siłę, w chwilach zwątpienia.
Znajdź synchroniczność i wsparcie, gdy jesteś zagubiony.
Poczuj wewnętrzny spokój w obliczu niepewności.
Odkryj radość w tym, co w przeciwnym razie mogłoby być bólem.

Pozbądź się manii kontrolowania i odkryj pełnię szczęścia, przestań bezowocnie gonić marzenia i odnajdź pewność siebie, bądź miłością i rozprzestrzeniaj miłość, porzuć blokady i podejdź ufnie do świata. Po prostu – naucz się żyć.

Pamiętaj masz w sobie moc, a Wszechświat Cię wspiera!

„Już teraz możesz żyć w kontakcie ze swoją mocą. Współtworzenie z Wszechświatem przyniesie ci wyjątkowe spełnienie i przemieni całe twoje życie”. – Gabrielle Bernstein

Źródło: Wszechświat cię wspiera. Uwierz w cuda. – autorka Gabrielle Bernstein, Wydawnictwo Kobiece 2022, tłumaczenie Karolina Bochenek

Sprawdź też: 7 duchowych praw sukcesu