Czy wiesz, jaka jest najpotężniejsza moc, jaka istnieje w naszym wszechświecie? To coś, co zbudowało miliardy budynków, biliony pięknych wspomnień. To coś, dzięki czemu napisano miliony książek. To coś, dzięki czemu rodzą się dzieci, ale również coś, co może niszczyć zdrowie. Tą mocą jest ludzka wola!

Jak żyć jak król i spełnić marzenia? Potrzebujesz tylko jednej rzeczy – to Twoja wola!

„Ludzka siła woli potrafi o wiele więcej, niż jesteśmy w stanie zrozumieć. Trzeba tylko chcieć i nie wolno wątpić. Nigdy”. – Monika A. Oleksa

Każda decyzja może zbliżać cię do doskonałości, albo od niej oddalać. Może to wiesz, może nie. Może nawet to rozumiesz (bo rozumieć to coś więcej, niż wiedzieć), ale czy czujesz to całym sercem? Czy żyjesz zgodnie z tą zasadą? Czy używasz tego w praktyce?

Jeśli tak- najprawdopodobniej jesteś już na samym szczycie życia.
Jeśli nie- marnujesz swój potencjał. Stać Cię na więcej! Zasługujesz na więcej. Zacznij żyć tak, aby potem niczego nie żałować.

Jeśli jeszcze nie czujesz się jak król życia, jeśli brakuje Ci choć jednej rzeczy- najprawdopodobniej nie używasz potęgi swojej woli. Lekceważysz ją. Zmień to! Jest masa sposobów. Naprawdę, masa. Każdy tip, każda porada, którą gdzieś dostałeś, a której nie zastosowałeś, bo wydawała się zbyt trudna, albo zbyt prosta, by działać- mogła być właśnie tą, która wniesie Twoje życie na nowy poziom.

Czy masz wolę do życia w pełni?

Ludzie czasem żyją jakby byli niewolnikami, nawet jeśli wierzą, że nimi nie są. Dlaczego? BO IM SIĘ NIE CHCE żyć lepiej. Mówić, snuć plany, narzekać czy marzyć to każdy potrafi. Ale cokolwiek zrobić, by dokonać zmian w sobie/ w świecie- naprawdę niewielu.

Zacznij w końcu reprezentować swoim życiem to, w co wierzysz i to, o czym marzysz. Zapewne marzysz o wspaniałym życiu, więc dlaczego jeszcze go nie osiągasz? Dlaczego? Co dzisiaj zrobiłeś, aby przybliżyć się do doskonałości?

Największą przeszkodą w życiu praktycznie każdego człowieka jest poczucie, że „wszystko jakoś samo się naprawi, że świat wszystko zrobi za nas”. Ufasz światu, a on zaufał Tobie. Dał Ci wszystko, byś naprawił swoje problemy. Ale może wolisz je zaakceptować i nic z nimi nie robić? Żyjesz, jakby ktoś miał rozwiązać Twoje problemy, albo spełnić Twoje marzenia? Jeśli tak- wiedz, że nikt i nic tego nie zrobi. Jeśli czegoś chcesz- najpierw sam to zrób.

„Wszystko zależy od Ciebie! Wszystko!”

Jeśli czytając te słowa, nie umiesz się z tym pogodzić. Okej. Nadal możesz żyć jak każdy. Ale jeśli w końcu zaakceptujesz szaloną myśl, że możesz zmienić w tym świecie wszystko, że możesz zrobić cokolwiek- wtedy staniesz się ponadprzeciętny.

Nie ważne, czy jesteś zaawansowany, czy początkujący- zastosowanie tej zasady, że możesz absolutnie wszystko, zaskoczy Cię.

Dlaczego?

Ponieważ to odblokuje Twój maksymalny potencjał, a zarazem chęć sięgania po więcej.

To nie są zwykłe, nic nie warte słowa. To wnioski, do których sam doszedłem-  zajęło mi to długie lata przemyśleń i doświadczeń.

Ty jesteś kreatorem swojego życia- zaakceptuj to. Masz pełną moc, aby zrobić co tylko chcesz! Nic nie jest w stanie Cię zatrzymać, jeśli bardzo czegoś pragniesz. Samą wolą zdobycia czegoś, jeśli jest to nieustępliwa, ambitna i obsesyjna wola, jesteś w stanie wykreować każde marzenie. ZROZUM TO. POCZUJ TO. ŻYJ TAK, JAKBY BYŁO TO NAJWAŻNIEJSZĄ PRAWDĄ- A BĘDZIE.

„Wola zwycięstwa, pragnienie sukcesu, chęć, aby w pełni wykorzystać swój potencjał… to jest klucz do doskonałości”. – Konfucjusz

Sprawdź: Co to jest siła woli i czy jej potrzebujesz aby osiągnąć sukces?