Wszystko jest wibracją, energią, podobne przyciąga podobne. Nie przyciągamy tego co pragniemy przyciągać, ale przyciągamy to czym jesteśmy. To na czym skupiasz swoją uwagę świadomie, a przede wszystkim nieświadomie odbija się w twoim życiu. To co myślisz, czujesz, spełnia się. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia, zastanów się co chcesz zmienić. A potem spróbuj odkryć jakie przekonania doprowadziły cię do obecnego stanu rzeczy.

Czym jest intencja?

Intencja jest pewnym planem, założeniem, chęcią osiągnięcia czegoś, dostania czegoś. Jest trochę podobna do celu i marzenia. Jednak cel jest czymś co należy kontrolować, np. schudnę 4 kilogramy w dwa tygodnie. Wtedy kontroluję co i kiedy jem, jak często ćwiczę itp., działam według planu. Natomiast intencji nie powinno się kontrolować, ponieważ kontrolowana intencja nie zadziała.

Marzenie jest natomiast czymś co może wydarzyć się w przyszłości i co przyniesie mi szczęcie.

Intencja odpowiada na pytanie co? Tym samym wiem czego dokładnie potrzebuję do szczęścia, ale nie wiem jak i kiedy to do mnie przyjdzie. Ufam, że stanie się to w najlepszym momencie, nie próbuję tego kontrolować, nie sprawdzam kiedy to nastąpi.

Moc intencji Jak sprawić by intencje się spełniały?

Aby intencja mogła się spełnić należy poczuć, że już się spełniła. Tak jak powiedział Gregg Braden – „Nie módl się o deszcz, a poczuj jak pada”. Emocje są ładunkiem magnetycznym intencji. Dlatego wizualizacje połączone z czuciem są kluczowe w tym procesie.

Warto codziennie choć przez kilka minut wchodzić w wysokie wibracje i poczuć się tak jakby wszystkie nasze intencje już się spełniły. Poza tym pielęgnować uczucie
wdzięczności, ponieważ to ona najszybciej przyciąga spełnione intencje. Ze zmianą życia na lepsze jest trochę jak ze zmianę stacji w odbiorniku radiowym. Nie da się osiągnąć czegoś co znajduje się na całkiem innej częstotliwości. Jednak jeżeli będziesz pracować nad zmianą swoich wibracji, to szybko uda ci się zmienić fale na takie, na których twoje intencje szybko się spełniają.

Autorka: Magdalena Juda – interesuję się rozwojem osobistym i duchowym, kocham naturę, podróże. W wolnym czasie robię łapacze snów i maluję plecaki. Lubię słuchać historii innych ludzi, być w drodze.

„Twoim największym atutem jest wyobraźnia. Wyobrażaj sobie tylko rzeczy dobre i piękne. Ty i twój los jesteście tym, czym twoje myśli i wyobrażenia”. – Joseph Murphy

Sprawdź też: Obraz siebie – jak postrzegasz samego siebie?