Świętowanie czyjegoś nowego domu to radosna okazja. Jeśli jednak szukasz wyjątkowego prezentu, który przetrwa próbę czasu i wyróżni Cię spośród innych, możesz mieć problem z głowy. Od noży do sera po książki z przepisami i wszystko pomiędzy, jest wiele opcji, aby uczcić ich nową przestrzeń. Jeśli nie jesteś pewien, jaki prezent wybrać dla swoich bliskich, nie obawiaj się. Zebraliśmy listę najlepszych pomysłów na prezent z okazji parapetówki, które z pewnością zrobią wrażenie.

Prezent na parapetówkę – pomysły

Kompaktowa obrotowa deska do serów z nożami

Dzięki miejscu na wiele rodzajów sera i krakersów, deska do wędlin już nigdy nie będzie taka sama, gdy pojawi się ta deska do sera. W komplecie z nożami do sera i widelcami, kształtem przypomina koło sera i obraca się, dzięki czemu można układać wszystkie ulubione potrawy na różnych poziomach. 

Uniwersalny prezent to także filiżanka do espresso i kubeczki ceramiczne. 

Lampki solarne

Te solarne świeczniki ożywią nowy dom. Piękne kolory ożywają w nocy, a zielone, niebieskie i żółte szkło rozjaśnia całą przestrzeń. Te ręcznie dmuchane szklane ozdoby są wyposażone w diody LED, które są trwałe i energooszczędne. To doskonały prezent na prezent dla każdego – od patio po podwórko.

Przeprowadzka do nowego domu to ekscytujące doświadczenie. Jednak wiąże się to również ze stresem związanym z przeprowadzką i gromadzeniem zapasów rzeczy, o których nie wiedziałeś, że będą Ci potrzebne. Na szczęście możesz sprawić, że przeprowadzka Twoich nowych przyjaciół stanie się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki najlepszym pomysłom na prezent na powitanie domu. Ale co przynieść w prezencie z okazji parapetówki? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć! 

Najprostsze rzeczy często stanowią najlepsze prezenty. Nie inaczej jest w przypadku prezentów z okazji otwarcia domu. Oto najlepsze prezenty dla domu, które z pewnością ucieszą nowych właścicieli. 

Rośliny

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy dla nowego właściciela domu, który ma zielone czy brązowe kciuki, rośliny są jednym z najlepszych pomysłów na prezent z okazji parapetówki. Dlaczego? Po prostu są prezentem pasującym do każdego stylu wnętrza. Ponadto sprawiają, że dom od razu staje się przytulny i przytulny. 

Niewiele rzeczy mówi o domu tak wyraźnie, jak wnętrze zaprojektowane na miarę. Dzięki nowemu wyglądowi zewnętrznemu, Twoi przyjaciele, ukochana osoba lub inna znacząca osoba może mieć atrakcyjne wnętrze. Prezenty dla nowego domu są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale niektóre z nich są po prostu bardziej zapadające w pamięć niż inne. W rzeczywistości mogą one zmienić całe życie. 

W kilku słowach, projektowanie wnętrz online pomaga ludziom w tworzeniu ich wymarzonych domów. Oznacza to, że mogą oni umeblować pusty dom lub zintegrować istniejące elementy, aby stworzyć swój wymarzony wygląd. Karta podarunkowa na projekt wnętrza to także świetny sposób na zapewnienie, że prezent będzie odpowiadał stylowi i gustowi właściciela domu. To z pewnością daje obdarowanemu najwięcej swobody. 

Pomaganie nowym właścicielom domu w stworzeniu wymarzonego wnętrza jest bardzo proste. Wystarczy wybrać pokój lub pokoje, w których potrzebują pomocy – salon i sypialnia to świetne punkty wyjścia. Następnie możesz wybrać poziom doświadczenia projektanta wnętrz i do kasy! Możesz także wybrać niestandardową kwotę, aby szczęśliwy odbiorca mógł wybrać pakiet projektów, który mu odpowiada.

Każdy pakiet projektowy rozpoczyna się od wstępnych propozycji dwóch różnych projektantów. Gdy właściciel domu wybierze swoją ulubioną koncepcję, projektant może dokończyć projekt. Po zakończeniu prac właściciele domu otrzymują pełny pakiet projektowy. Obejmuje on renderingi 3D, plan piętra, listę zakupów online z ekskluzywnymi rabatami handlowymi oraz przewodnik realizacji. Dzięki tym wszystkim elementom Twoi bliscy z pewnością w krótkim czasie będą mieli dom, który uwielbiają! 

Parapetówka – jaki prezent wybrać?

Parapetówka to rodzaj prezentu, który jest często wybierany na różne okazje. Można go kupić w sklepach, ale można też zrobić samemu. Jeśli chodzi o parapetówkę, to nie ma jednej uniwersalnej rady, jaki prezent wybrać. Zależy to od tego, komu chce się go wręczyć i na jaką okazję.

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na parapetówkę prezenty. Można je dopasować do osoby, której chce się wręczyć prezent oraz do okoliczności.

#01 Książki

Jeśli osoba, której chce się wręczyć prezent, lubi czytać, książka będzie dla niej idealnym prezentem. Być może ma ulubionego autora lub gatunek literacki? A może interesuje się historią i chciałaby przeczytać biografię swojego idola? W każdym razie na pewno znajdzie coś dla siebie.

#02 Albumy ze zdjęciami

Album ze zdjęciami może być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, np. rodzica, dziadka czy babci. Można do niego włożyć zdjęcia z ważnych wydarzeń w życiu osoby, której chce się wręczyć prezent.

#03 Kosmetyki

Jeśli osoba, której chce się wręczyć prezent, lubi pielęgnować się i dbać o swój wygląd, kosmetyki mogą być świetnym pomysłem na prezent. Można kupić np. ulubiony krem czy szampon osoby, której chce się wręczyć prezent.

#04 Artykuły papiernicze

Jeśli osoba, której chce się wręczyć prezent, lubi pisać i interesuje się literaturą, artykuły papiernicze mogą być świetnym pomysłem na prezent. Można jej kupić np. pióro wieczne lub notatnik ze skórzaną okładką.

#Książka – jeśli osoba, której chce się wręczyć prezent, lubi czytać, książka będzie dla niej idealnym prezentem. Być może ma ulubionego autora lub gatunek literacki? A może interesuje się historią i chciałaby przeczytać biografię swojego idola? W każdym razie na pewno znajdzie coś dla siebie.

#05  Bilety do teatru lub na koncert

jeśli osoba, której chce się wręczyć prezent, uwielbia muzykę lub teatr, bilety na koncert lub do teatru mogą być świetnym pomysłem na prezent.

Sprawdź: Co kupić na prezent? 7 prezentów, które nigdy nie stracą na wartości