Każdy z nas ma MOC, aby osiągać swoje cele i stworzyć życie jakiego pragnie. Jednak wiele osób albo nie zdaje sobie z tego sprawy, albo nie potrafi jej wykorzystać. Są też tacy, który świadomie z jakiegoś dziwnego powodu decydują się, by jej nie używać. Jak to wygląda w Twoim przypadku?

Jeffrey Gittomer kreatywny, zaskakujący i nowatorski, uznany na całym świecie autor i mówca specjalizujący się w zagadnieniach związanych ze sprzedażą, lojalnością klientów oraz rozwojem osobistym stworzył świetną listę osobistych MOCY. Są one dostępne dla każdego. Prowadzą do celu, sukcesu, spełnienia i życia na własnych warunkach. Jeffrey pisze o nich szczegółowo w swojej inspirującej, motywującej i otwierającej oczy książce Get Sh*t Done. Oto jak je określa Jeffrey, 20,5 osobistych MOCY, z których możesz skorzystać, aby osiągnąć to czego chcesz! Przeczytaj je uważnie i wybierz te MOCE, które uważasz za najbardziej przydatne w Twojej obecnej sytuacji. Użyj swojej osobistej mocy realizowania celów i sukcesu! Zaczynamy!

„Produktywność i osiąganie sukcesów to projekt na całe życie, a nie jedynie lista zadań do wykonania. Osobiste moce zostaną z Tobą przez całe Twoje produktywne i pełne sukcesów życie”. – Jeffrey Gitomer

20,5 Twoich osobistych mocy dzięki, którym osiągniesz swoje cele!

#01 Moc pozytywnego nastawienia
#02 Moc codziennych działań związanych z nastawieniem
#03 Moc wiary
#04 Moc pewności siebie
#05 Moc myślenia „TAK”!
#06 Moc zachowania kontroli nad rozmową
#07 Moc przygotowania
#08 Moc kreatywności
#09 Moc zapadania w pamięć
#10 Moc wartości
#11 Moc przykładu, z którym można się utożsamić.
#12 Moc prawdy
#13 Moc zaufania
#14 Moc służenia
#15 Moc relacji
#16 Moc lojalności
#17 Moc Twojej reputacji i marki osobistej
#18 Moc dowodu
#19 Moc i radość odmowy
#20 Moc radości i celebrowania zwycięstw
#20,5! Moc możliwości

„Najważniejsze w życiu są te możliwości, które dajesz samemu sobie”. – Jeffrey Gitomer

Uwagi końcowe

Oto MOCE, które masz do dyspozycji. Te moce nie działają w izolacji, niezależnie od siebie. Przeciwnie, wspólnie tworzą harmonijną całość. Jedna MOC nie pozwoli Ci odnieść sukcesu. Ważne, abyś znał je wszystkie i wszystkie w pełni wykorzystywał.

Aby osiągnąć swoje cele, musisz zebrać wszystkie tkwiące w Tobie MOCE. Zadeklarować przed samym sobą, że zrobisz wszystko, co niezbędne, aby osiągnąć swoje cele. Być niezachwiany i konsekwentny. Nie możesz przerwać w pół drogi. Każdego dnia musisz robić coś, co posuwa Cię ku upragnionemu celowi i sukcesu, którego definicję sobie określiłeś. Wyobraź sobie moment, w którym go osiągasz! Czyż to nie wspaniałe uczucie!

„Decyzja” i „zamiar” to siły, które napędzają Twoje działania! – Jeffrey Gitomer

Get Sh*t Done!

Aby w pełni wykorzystać swoje MOCE sięgnij po książkę Jeffreya Gittomera – Get Sh*t Done. Skuteczne techniki podkręcania wydajności, pokonywania prokrastynacji i zwiększania rentowności. Dzięki wydawnictwu Onepress i tłumaczeniu Marcina Kowalczyka, to nieszablonowe dzieło, naszpikowane motywacją i praktycznymi radami dostępne jest po polsku.

To NIE jest kolejna bzdurna książka o wyznaczaniu celów, o tym, jak zapewnić sobie najlepszy rok w życiu ani o zarządzaniu czasem. To książka o OSIĄGANIU celów, byciu produktywnym i ogarnianiu swoich zadań w sposób, który nie tylko pozwoli Ci pójść naprzód, lecz także zapewni Ci dobre samopoczucie i dopływ pieniędzy.

Get Sh*t Done wyjaśnia, w jaki sposób Twoje działania, nastawienie i poziom koncentracji wpływają na Twoją produktywność i uzyskiwane rezultaty. Odkrywa ukryte sekrety osiągnięć i dokonań oraz przedstawia nową naukę działania, posiadania i wygrywania. Pomoże Ci osiągnąć więcej, poprawić nawyki dotyczące pracy i zwiększyć Twoje przychody. Podpowie odpowiednie strategie, pokazując jednocześnie, jak łatwo można je zastosować. Pokaże, jakiego poczucia spełnienia możesz się spodziewać. Poznasz 22,5 elementów, koncepcji, działań, przemyśleń i filozofii, które pozwolą osiągać Ci sukces na miarę Twoich marzeń.

Get Sh*t Done. Skuteczne techniki podkręcania wydajności, pokonywania prokrastynacji i zwiększania rentowności. - Jeffrey Gitomer
Get Sh*t Done. Skuteczne techniki podkręcania wydajności, pokonywania prokrastynacji i zwiększania rentowności. – Jeffrey Gitomer

Celem książki Get Sh*t Done jest danie Ci wizji, motywacji, zachęty i przykładów Twojej MOCY produktywnej i osobistej, tak byś mógł zacząć działać i stać się szczęśliwszy, odnosić więcej sukcesów oraz zarobić więcej pieniędzy. Dzięki niej zrozumiesz, jakie przeszkody znajdujące się na Twojej drodze lub tkwiące jedynie w Twojej głowie uniemożliwiają Ci codzienną pracę i osiąganie celów. Znajdziesz w niej pomysły i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania — wszystko, co umożliwi Ci osiągnięcie tego, czego chcesz. Jest tylko jedno ALE…..

ALE NIKT NIE MOŻE ZMUSIĆ CIĘ DO PODJĘCIA DZIAŁANIA. Bo to możesz zrobić tylko Ty!

Praca, cele, sukces, pieniądze — wszystko zależy TYLKO od Ciebie.

Do dzieła – Get Sh*t Done!

„Wzór na osiągnięcie CELU: Produktywność – Prokrastynacja = PODWOJONE KORZYŚCI” – Jeffrey Gitomer

Sprawdź też: Jak kontrolować swoje życie? Metoda GTD – 5 kroków do bezstresowej produktywności

A Ty jakie MOCE posiadasz? Co jest Twoją siłą?